0
0

Відшив по вашим розмірами

Відшив по вашим розмірами

Пошиття постільної білизни за індивідуальними розмірами - можливість отримати якісний текстиль, який ідеально підійде для подушки, матраца, ковдри. Особливо важливо, як виглядає ліжко в готелі, пансіонаті, дитячому садку, лікарні та інших закладах. Якісне та зручна постільна білизна - це запорука повноцінного, здорового сну.

Вимоги до постільної білизни для комерційних і державних установ

Виготовлення постільних речей для таких споживачів має багато особливостей. Перша - використання для пошиття сертифікованих на території України матеріалів. Саме такі застосовує Hoteline для індивідуального пошиття. Інші вимоги:

  • Зносостійкість. Матеріал повинен витримувати інтенсивну експлуатацію і безліч циклів прання і сушіння.
  • Щільність. Досить щільна тканина захищає матрац, подушку, ковдру від зносу.
  • Якість пошиття (міцні нитки, правильні розміри, дотримання технології обробки краю виробів).
  • Естетичність. Незалежно від інтенсивності використання, постільна білизна повинна мати привабливий зовнішній вигляд.

Отшів на замовлення можливий в різних комплектаціях - весь набір або окремі його елементи. Крім стандартних односпальні, можна замовити євро або сімейні комплекти.

Використовувані матеріали

Ми шиємо тільки з тканин, які відповідають стандартам, прийнятим в Україні. Матеріали натуральні, зносостійкі. Готові комплекти мають привабливий вигляд. Різноманітність тканин:

  • сатин - класик і страйп;
  • ранфорс premium.

Обидві тканини мають особливе плетіння ниток, що забезпечує міцність і тривалий період експлуатації. Сатин більш щільний, має характерний шовковий блиск, який надає постільній білизні особливу вишуканість. Сатин страйп - тканина, виготовлена ​​за особливою техніці, що створює малюнок у вигляді смуг. Вони виходять за рахунок використання різних напрямків сплетення ниток. У готовому постільному комплекті це виглядає дуже привабливо.

Ранфорс Premium - натуральна бавовняна тканина, має щільне плетіння, при цьому дуже легка і тонка. Відмінно пропускає повітря, вбирає вологу, приємна на дотик.

Чому краще шити на замовлення

Замовити постільна білизна необхідного розміру і з певного матеріалу - зручно. Не потрібно шукати серед готових моделей - просто надішліть нам виміри і отримаєте вигідне комерційну пропозицію. Інші переваги пошиття під замовлення:

  • точне дотримання розмірів. Купити готове постільна білизна, яке буде ідеально відповідати параметрам матраца, ковдри і подушки, складно;
  • контроль якості на всіх етапах виготовлення - від підбору матеріалу, розкрою до відшивання;
  • швидке виготовлення будь-яких партій;
  • можливість замовлення необхідних розмірів, форм.

Постільна білизна за індивідуальними розмірами від Hoteline - це висока якість використовуваних матеріалів і пошиття. Воно призначене для активного використання, переносить сотні циклів прання і сушіння, не линяє, не сідає і зберігає привабливий зовнішній вигляд.