0
0

Простирадла за вашими розмірами

Простирадла за вашими розмірами

Пошиття простирадлом за індивідуальними розмірами для готелів, лікарень, пансіонатів, готелів і інших установ - це можливість оновити постільні приналежності відповідно до вимог клієнтів. Звичайні простирадла не витримають активну експлуатацію і багаторазову прання, сушку. Hoteline пропонує виготовлення простирадлом будь-якого розміру і типу.

Особливості простирадл

Використання постільної білизни в готелі, пансіонаті, лікарні, дитячому садку має ряд особливостей. Головна з них - активна експлуатація та багаторазова прання виробів. Найбільше зношується саме простирадло, незалежно від того, де вона використовується. На ній з більшою ймовірністю залишаться плями, швидше з'являються різні дефекти.

Тому матеріал, з якого виготовлено виріб, повинен відповідати таким критеріям:

  1. Зносостійкість. Прання, сушка, прасування проводяться частіше, ніж для домашнього постільної білизни. В окремих випадках щодня.
  2. Збереження розмірних характеристик. Під впливом зазначених вище факторів простирадло не повинна зменшуватися в розмірах, розтягуватися.
  3. Естетичність. У людини, який буде на ній спати, має зберегтися відчуття свіжості, новизни. Тому збереження привабливого вигляду простирадла дуже важливо.

Отшив на замовлення проводиться з тканин, які відповідають зазначеним вимогам. До того ж пропонуємо кілька варіантів забарвлень, будь-які розміри (на вимогу).

Види простирадл

Простирадла за індивідуальними розмірами можуть відшивати в різному виконанні - звичайні і на гумці, можна замовити круглі, овальні або інших нестандартних форм.

Звичайна простирадло, в залежності від розміру спального місця, може бути квадратної або прямокутної. При замовленні необхідно враховувати, що її потрібно підвернути під матрац, заправити. Для комфортного використання необхідно правильно зняти мірки.

Натяжна простирадло або виріб на гумці виключить проблему збивання в один клубок, навіть якщо у людини неспокійний сон. Замовити пошиття таких виробів в Hoteline теж можливо. Для зручності застосування дуже важливо правильно виміряти параметри спального місця і висоту матраца.

Доступні матеріали

Основні матеріали, що застосовуються для пошиття простирадл, - сатин і ранфорс. Обидві тканини відповідають високим стандартам, тому можуть використовуватися для готелів та інших закладів. Сатин має гладку, блискучу поверхню. Відрізняється тривалим терміном служби, не сідає. Розмір простирадла залишиться незмінним незалежно від кількості циклів прання і сушіння. Він приємний на дотик, виглядає привабливо в будь-якому кольорі.

Ранфорс - 100% натуральна тканина високої щільності. Вона тонка і легка, тому відмінно підходить для літа. Відрізняється гигроскопичностью, пропускає повітря, не викликає алергії. Має властивість підлаштовуватися під температуру тіла людини. Це створює повний комфорт використання.

Шиємо простирадла під замовлення з наших тканин, в їх якості ми впевнені на 100%. При оформленні замовлення на індивідуальний пошив важливо правильно зняти мірки. Якщо не впевнені в параметрах, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Працюємо з готелями, готелями, гуртожитками, хостеламі, роздрібними магазинами, пансіонатами і будинками відпочинку. Якість тканин і наявність всіх необхідних сертифікатів дозволяє Hoteline пропонувати свою продукцію для лікарень, дитячих садків та інших державних установ України.