0
0

Ковдри дитячі

Ковдри дитячі

Дитячі ковдри є обов'язковим елементом текстилю в готельних номерах сімейного типу. Вони повинні бути в декількох варіантах габаритів і щільності, наприклад, для літнього і зимового періоду.

Вибір ковдр для дітей і підлітків - завдання непросте. Вони повинні володіти високими характеристиками міцності, бути гіпоалергенними, відмінно вбирати вологу, мати невелику вагу. Саме тому підхід до вибору ковдр для дітей в готель або готель повинен бути комплексним, професійним.

Вимоги до дитячих моделям

Ковдра для дитини має відповідати відразу декільком важливим критеріям:

  • підтримувати комфортну температуру під час сну. Це забезпечується за рахунок використання матеріалів з хорошою теплопровідністю;
  • сприяти оптимальному повітрообміну для дихання шкіри дитини;
  • добре справлятися з вбиранням вологи, що виділяється природним шляхом під час сну у вигляді поту;
  • володіти антиалергенними якостями.

Краще, якщо такий постільний текстиль буде виготовлений з м'яких матеріалів. Вони повинні бути податливі до частих прання, довговічні, що важливо для закладів готельного сектора.

Види дитячих ковдр

За матеріалом, наповнювачів і характером тканини такої спальний текстиль може бути абсолютно різним. Найбільш теплими є пухові моделі. Вони підходять для зимового періоду. Вироби зберігають тепло, легкі, забезпечують циркуляцію повітря.

Крім переваг, у них є і ряд недоліків. Пух дуже добре вбирає вологу, тому дитячі ковдри з таким наповнювачем вимагають регулярного провітрювання. Також він є середовищем для проживання мікроорганізмів і пір'яних кліщів, що може стати причиною алергічних реакцій і шкірних захворювань.

Другим популярним матеріалом для виготовлення дитячих ковдр є шерсть. Її важливий плюс - здатність вбирати велику кількість вологи (до третини власної ваги), залишаючись сухою. При цьому накопичена рідина легко вивітрюється. Це робить овечу або верблюжа шерсть відмінним наповнювачем для зимових дитячих ковдр. Але вони теж потребують регулярного і ретельного догляду.

Завжди затребуваний дитячий спальний текстиль з синтетичними наповнювачами за рахунок оптимального співвідношення ціни і експлуатаційних властивостей. Штучні замінники відмінно тримають тепло, забезпечують циркуляцію повітря, не накопичують вологу, мають антиалергенними якостями. З таких матеріалів виготовляються дитячі ковдри для всіх сезонів року. Вони прості у догляді, зберігають свої якості після багаторазового прання в автоматичних машинах.

В цілому, будь-який професійний отельер повинен подбати про те, щоб серед спального текстилю готелі були різні комплекти дитячих ковдр. Це дозволить забезпечити високий рівень сервісу для відвідувачів з дітьми, незалежно від їх потреб і особистісних особливостей.

Як купити продукцію

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий вибір якісних дитячих ковдр за найвигіднішими на ринку України цінами. Купити вироби можна оптом і в роздріб. В асортименті представлені як недорогі синтетичні моделі, так і красиві шовкові варіанти для елітних інтер'єрів готельних номерів.

Підібрати найбільш відповідний текстиль, замовити ковдри допоможуть досвідчені консультанти магазину.